Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Blakstienų stimuliatorius (25% ilgesnės blakstienos per 28 d.) SPECTRAL LASH, 2.4 ML Padidinti

Blakstienų stimuliatorius (25% ilgesnės blakstienos per 28 d.) SPECTRAL LASH, 2.4 ML

49,90 €

Naudojant blakstienų ilginimo serumą Spectral Lash, vos per 30 dienų blakstienos pailgėja 25%. Jos tampa storesnės, vešlesnės. Priemonė yra itin švelni ir saugi, todėl net patekus į akis nedirgina.

 

Klinikinių tyrimų rezultatai įrodė, kad naudojant blakstienų stimuliatorių Spectral Lash blakstienos tampa storesnės, vešlesnės ir ilgesnis. Preparato sudėtyje nenaudojami med. paskirties sudedamosios medžiagos (pvz. bimatoprost), todėl jis yra kur kas saugesnis ir švelnesnis nei kitos panašios priemonės.


Naudojimas: naudokite reguliariai 28 dienas, du kartus per dieną (ryte ir vakare). Prieš naudojant įsitikinkite, ar veidas švarus (be makiažo). Spustelėkite “pieštukinę” talpą, kad ištekėtų priemonė. Atsargiai aplikatoriumi apveskite odelę aplink vokų kraštelius taip, kaip tai darytumėte naudodami akių pieštuką. Naudojant Revita EPS galima naudoti ir kitas veido, akių makiažo priemones.

 

Kodel verta rinktis:
25 proc. ilgesnės blakstienos per 28 d.
Akivaizdžiai padidėja blakstienų apimtis
Švelnus ir saugus net patekęs į akis
Galima naudoti antakiams


*Norėdami išlaikyti pasiektą rezultatą, pieštuką Revita EPS naudokite reguliariai. Rekomenduojame, pasiekus norimą rezultatą, naudoti Revita EPS pieštuką kartą per dieną.

 


Kilmes šalis Jungtines Amerikos Valstijos