Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
WooBamboo dantų šepetėlis vaikams su minkštais šereliais 2 vnt. Padidinti

WooBamboo dantų šepetėlis vaikams su minkštais šereliais 2 vnt.

862692000269

5,80 €

WooBamboo dantų šepetėlis vaikams su minkštais šereliais 2 vnt.
WOOBAMBOO - NATŪRALŪS DANTŲ ŠEPETĖLIAI
Biologiškai skaidi rankenėlė pagaminta iš tvarių bambukų. Pakuotė pagaminta iš perdirbtų žaliavų. Natūraliai antimikrobiniai. Aukštos kokybės dantų priežiūrai skirti šereliai. Netoksiški. Šepetėliai pagamintai su natūraliu vašku.
Kasmet milijardai dantų šepetėlių nusėda mūsų žemėje ir vandenynuose. Ačiū – šie šepetėliai nebus dar vieni jų. Atmink, jog pasaulis keičiamas ne tik drastiškomis priemonėmis, tačiau ir mažais, novatoriškais žingsneliais. Ačiū, kad žengi vieną iš šių žingsnių.
Dėmesio: vaikai iki 7 metų turėtų dantis valytis su suaugusiųjų priežiūra. Keiskite šepetėlį kas 3 mėnesius arba dažniau, jeigu jo šereliai atrodo nusidėvėję.

Gamintojas Ecolife Innovations, LLC Cape Coral, Florida, JAV. Pagaminta Italijoje.

 

 

 


Visi plastikiniai dantų šepetėliai, kuriuos naudojote šiame gyvenime, vis dar egzistuoja! Tiesą sakant, vis dar egzistuoja visų rūšių plastikiniai dantų šepetėliai, kurie buvo sukurti nuo plastiko išradimo 1907 metais! Jų skaičius matuojamas milijardais ir didėja kiekvieną dieną.

 

 


WooBamboo šepetėlio kotelis pagamintas iš tvariai auginamų bambukų ir aplinkoje suyrančių medžiagų. Šereliai gali būti perdirbami, o pakuotė gaminama iš perdirbtų žaliavų ar augalinės kilmės plastiko. Tai yra stomatologų rekomenduojami dantų šepetėliai. Juos gaminant nebuvo naudojamos toksiškos medžiagos bei BPA.

 

 

 


Pasirinkite WooBamboo dantų šepetėlį, kuris kiekvieną rytą ir vakarą valantis dantis, veiks kaip priminimas, kad ekologišką pasaulį galite padėti kurti jau dabar:
- WooBamboo dantų šepetėlis su vidutinio minkštumo šereliais "Medium";
- WooBamboo šepetėlis su švelniais šeriais "Soft";
- WooBamboo siauros kojelės šepetėlis su minkštais šereliais "Soft";
- WooBamboo dantų šepetėliai vaikams, pakuotėje du vienetai;
- WooBamboo šilkinis dantų siūlas, padengtas natūraliu bičių vašku su tikromis mėtomis.

 

 

 


Kai patogų naudoti WooBamboo dantų šepetėlį reikia pasikeisti - dantų šepetėlio šerelius galite išimti ir išmesti perdirbimui, o bambukinį kotelį išmesti į komposto krūvą, nes jie yra biologiškai skaidūs ir lengvai suyrantys.

 

 


Patarimas: WooBamboo bambuko kotelius galite naudoti daržininkystėje kaip skiriamąjį ženklą, rodantį, kokioje vietoje pasodinote kokius augalus.

 

 


Kiekvienas WooBamboo dantų šepetėlis kas kartą Jums primins, kad jau priėmėte ekologišką sprendimą. Tokių ekologiškų sprendimų taps lengva priimti vis dažniau! Ir visuomet atminkite, kad pasaulis keičiasi ne tik dideliais šuoliais, tačiau ir mažais novatoriškais žingsneliais teisinga linkme.