Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Apie mus

Esu Vaida Šeštokienė, atstovauju ir auginu sveiko grožio namus “Gervių sodas”, siekdama perteikti emociją ir kokybę per nuoširdų bei atvirą dialogą. Mano stiprybė - gebėjimas analizuoti, todėl gyvenime analizuoju beveik viską: nuo pirkėjo poreikių iki produkto, kurį įsileidžiu į sveiko grožio namus. Atstovauju sveikam ir tvariam grožiui, nes tikiu, kad šie du dalykai yra nauja prabanga.

Šiame greito tempo pasaulyje kviečiu akimirkai sustoti ir… pasikalbėti.Dialogas su klientu man yra būtinas, todėl mėgaujuosi kiekvienu pokalbiu: taip galiu išgirsti žmonių poreikius ir norus. Per asmeninį ryšį sveiko grožio namai kartu tampa ir pirkėjų namais.

Turiu medicininį išsilavinimą, todėl galiu patarti odos, kūno priežiūros klausimais bei gilintis į klientų klausimus ar problemas iš esmės. Tai - vienas didžiausių kasdienybės džiaugsmų. Esu laiminga, galėdama dalintis savo sukauptomis žiniomis apie sveiką gyvenseną ir sveiką grožį su ,,Gervių sodo” klientais.

Juokaudama sakau, kad aš - intravertė, kurios stiprioji pusė yra bendravimas. Grožio namai “Gervių sodas” padėjo man atrasti save: čia galiu augti, tobulėti ir kasdien bendrauti su nuostabiais žmonėmis.

Kviečiu Jus sveiko grožio dialogui!