Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
WooBamboo dantų siūlas biologiškai skaidus 37 m, 1 vnt Padidinti

WooBamboo dantų siūlas biologiškai skaidus 37 m, 1 vnt

862692000290

6,99 €

WooBamboo dantų siūlas biologiškai skaidus 37 m, 1 vnt

 

 

 


Šis siūlas pagamintas iš šilko su natūraliomis mėtomis ir bičių vašku. Mes nesame burnos higienos kompanija. Mes, WooBamboo, esame įkvepiantis verslas. Tikime, jog kiekvieną kartą Jums naudojantis aplinkai draugišką dantų siūlu ar šepetėliu prisiminsite, jog darote šį tą gera aplinkai.

 

 


Nuplėškite viršutinę pakuotės dalį per punktyrinę liniją. Pašalinkite apsauginį pakuotės lipduką ir naudokitės siūlu.

 

 


Pakuotė pagaminta iš perdirbto ir augalinės kilmės bioplastiko.
Gamintojas Ecolife Innovations, LLC Cape Coral, Florida, JAV. Pagaminta Italijoje.

 

 

 


Visi plastikiniai dantų šepetėliai, kuriuos naudojote šiame gyvenime, vis dar egzistuoja! Tiesą sakant, vis dar egzistuoja visų rūšių plastikiniai dantų šepetėliai, kurie buvo sukurti nuo plastiko išradimo 1907 metais! Jų skaičius matuojamas milijardais ir didėja kiekvieną dieną.

 

 


WooBamboo šepetėlio kotelis pagamintas iš tvariai auginamų bambukų ir aplinkoje suyrančių medžiagų. Šereliai gali būti perdirbami, o pakuotė gaminama iš perdirbtų žaliavų ar augalinės kilmės plastiko. Tai yra stomatologų rekomenduojami dantų šepetėliai. Juos gaminant nebuvo naudojamos toksiškos medžiagos bei BPA.

 

 

 


Pasirinkite WooBamboo dantų šepetėlį, kuris kiekvieną rytą ir vakarą valantis dantis, veiks kaip priminimas, kad ekologišką pasaulį galite padėti kurti jau dabar:
- WooBamboo dantų šepetėlis su vidutinio minkštumo šereliais "Medium";
- WooBamboo šepetėlis su švelniais šeriais "Soft";
- WooBamboo siauros kojelės šepetėlis su minkštais šereliais "Soft";
- WooBamboo dantų šepetėliai vaikams, pakuotėje du vienetai;
- WooBamboo šilkinis dantų siūlas, padengtas natūraliu bičių vašku su tikromis mėtomis.

 

 

 


Kai patogų naudoti WooBamboo dantų šepetėlį reikia pasikeisti - dantų šepetėlio šerelius galite išimti ir išmesti perdirbimui, o bambukinį kotelį išmesti į komposto krūvą, nes jie yra biologiškai skaidūs ir lengvai suyrantys.

 

 


Patarimas: WooBamboo bambuko kotelius galite naudoti daržininkystėje kaip skiriamąjį ženklą, rodantį, kokioje vietoje pasodinote kokius augalus.

 

 


Kiekvienas WooBamboo dantų šepetėlis kas kartą Jums primins, kad jau priėmėte ekologišką sprendimą. Tokių ekologiškų sprendimų taps lengva priimti vis dažniau! Ir visuomet atminkite, kad pasaulis keičiasi ne tik dideliais šuoliais, tačiau ir mažais novatoriškais žingsneliais teisinga linkme.